Jak do nas trafić

Firma Z&Z Stein

  • Pisarzowice 155
  • 58-400 Kamienna Góra
Zobacz na mapie

Piaskowiec

Piaskowiec posiada wyjątkowe cechy, które przyczyniają się do jego wielowiekowej popularności w budownictwie, gdzie używany jest jako cenny materiał konstrukcyjny i zdobniczy.

Piaskowiec jest bardzo popularny ze względu na liczne miejsca jego występowania w Polsce jak i na świecie. Dodatkowym atutem tego kamienia jest to, że łatwo daje się on formować i obrabiać jednocześnie zachowując wysoką twardość oraz wytrzymałość na ścieranie. Piaskowiec zachowuje dużą odporność na mróz, śnieg, deszcz oraz na wiele innych niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Piaskowiec czerpiemy z najlepszych złóż w Polsce jak i na świecie (Francja, Niemcy). Kolejną zaletą jest to, że piaskowiec może przyjmować różne zabarwienia od beżowego po żółte, czerwone, białe, zielone, niebieskie oraz wiele innych barw. Z wszystkimi odmianami naszych kamieni można zapoznać się na naszej stronie.

Firma Stein jest ekspertem w tworzeniu elementów jak i całych konstrukcji kamiennych, a piaskowiec, którego używamy pochodzi z najlepszych złóż w Europie. Nasze produkty zyskały popularność na całym świecie, a firma Stein cieszy się dużym zaufaniem. Nasza szeroka oferta nie opiera się jedynie o produkty katalogowe, a na specjalne życzenie naszych klientów rozszerzamy ją o indywidualne projekty.

Marka Stein to gwarancja najwyższej jakości produktów i usług, wykonywanych zgodnie z wyznaczonymi terminami. Szczegółową ofertę, katalog oraz bogate referencje znajdziecie Państwo na głównej stronie, na którą serdecznie zapraszamy.