Jak do nas trafić

Firma Z&Z Stein

  • Pisarzowice 155
  • 58-400 Kamienna Góra
Zobacz na mapie

Kamień naturalny

Kamień naturalny jest doskonałym i ponadczasowym materiałem, o wszechstronnym zastosowaniu. Z walorów, jakie posiada kamień naturalny, czerpie zarówno budownictwo, rzeźba, jak i architektura.

Kamień naturalny posiada wiele odmian, dlatego też łatwo ofertę z jego udziałem dostosować do różnych gustów i preferencji. Jest to materiał, który poza walorami estetycznymi posiada przede wszystkim te praktyczne, do których można zaliczyć wielką wytrzymałość i trwałość.

Każda odmiana, w jakiej występuje kamień naturalny doskonale nadaje się do wnętrz o zróżnicowanej stylistyce, ponieważ posiada duży potencjał, który pozwala na harmonijną kompozycję z innymi materiałami np. z drewnem, czy metalem.

Firma Stein już od 15 lat zajmuje się obróbką kamienia, a nasze produkty cieszą się wielkim uznaniem i popularnością, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W bogatej ofercie posiadamy możliwość stworzenia specjalnie na Państwa zamówienie elementów architektonicznych, rzeźb oraz kamieni ozdobnych. W naszej gestii leżą także liczne usługi związane z montażem, renowacją oraz konserwacją.

Polecamy Państwu zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty, które można znaleźć na głównej stronie serwisu. Kamień naturalny jest domeną firmy Stein od wielu lat, dlatego warto nam zaufać w tej kwestii.