Jak do nas trafić

Firma Z&Z Stein

  • Pisarzowice 155
  • 58-400 Kamienna Góra
Zobacz na mapie

O firmie

Istniejemy na rynku od roku 1993.
Oferujemy elementy architektury budowlanej z piaskowca, płyty fasadowe, kolumny, obramowania, stopnie oraz wiele innych produktów z piaskowca.

Prowadzimy również usługi -
m.in. montaż elementów z piaskowca, granitu oraz innych materiałów
renowacje fasad, pomników, etc.

Nasze produkty trafiają do klientów w Polsce
i w zachodniej Europie . Wysyłamy również spedycją pod "drzwi klienta".

Wysyłamy w każdy zakątek świata! Odległość nie gra roli!
 


Mimo tego iż mamy rozbudowany park maszynowy - wszystkie rzeźby są obrabiane finalnie ręcznie! Zaletą tego jest niepowtarzalność i wyjątkowość figury która wychodzi spod dłuta naszych rzeźbiarzy.

Jednocześnie - zamawiając u nas elementy architektury budowlanej mają Państwo gwarancje iż wszystko zostanie rzetelnie wykonane oraz profesjonalnie zamontowane.
 


Każdy nasz produkt jest wynikiem indywidualnej współpracy z klientem, poszczególne elementy naszej oferty proszę traktować jedynie jako propozycje. Nasz klient nie musi ograniczać się do pozycji w katalogu! Nie ma rzeczy których nie potrafilibyśmy zrobić!

Piaskowiec używany w produkcji pochodzi z m.in złóż dolnośląskich oraz niemieckich. Są one zaliczane do najlepszych w Europie. Dzięki swoim niepowtarzalnym walorom, wykorzystywane są do rekonstrukcji i renowacji zabytków architektury, gdzie już od stuleci stosowane były jako surowiec budowlany.

Aktualnie piaskowiec znajduje szerokie zastosowanie w nowoczesnym budownictwie w postaci płyt fasadowych, płytek okładzinowych, posadzek, schodów i wielu innych elementów architektonicznych, które można oczywiście zamówić u nas!